E-marketing - Imaggo E-marketing - Imaggo
E-marketing

Pomagamy znaleźć Twoją markę

Koncepcja-Wdrożenie-Analiza-Optymalizacja-Powtórz. Nasi specjaliści od e-marketingu są doświadczeni, zaangażowani i w każdej chwili gotowi pomóc w rozwoju Twojej firmy. Jak? Poprzez zapewnienie większego ruchu oraz zwiększenie liczby potencjalnych klientów. Dzięki temu Ty i Twoja firma możecie wyróżnić się na tle branży.

icon-marketing

Google Ads

Chcesz przenieść kampanie Google Ads na wyższy poziom? Jesteś we właściwym miejscu. Zadbamy, aby Twoja inwestycja w Google Ads była najefektywniej wykorzystywana i zapewniała Ci maksymalny możliwy zwrot z tej inwestycji.

Dowiedz się więcej
icon-marketing

Facebook Ads

Nasi eksperci Facebook Ads gwarantują opracowanie kampanii o najlepszych parametrach, ich stały monitoring i optymalne wykorzystanie budżetu. Wszystko po to, aby Twoje reklamy na Facebooku przyniosły wysoki zwrot z inwestycji i w efekcie - sprzedaż.

Dowiedz się więcej
icon-marketing

SEO

Skutecznie zoptymalizujemy pozycjonowanie Twojej strony, a Ty zyskasz więcej potencjalnych klientów niż kiedykolwiek. Jak? Dzięki dobrze zaprojektowanej strategii optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Nasi eksperci SEO zadbają o stale rosnące miejsce Twojej witryny w rankingach.

Dowiedz się więcej
icon-marketing

Google Analytics

Dzięki temu analitycznemu narzędziu znacznie lepiej rozumiemy, które kanały reklamy przynoszą wymierne zyski, a które okazują się nietrafione. Specjaliści Imaggo “przeskanują” Twoją stronę internetową i wrócą konkretnymi wskazówkami, co i jak warto poprawić, aby  zaangażowane nakłady rzeczywiście pracowały dla Ciebie.

Dowiedz się więcej