SKLEPY

INTERNETOWE

Tak jak każdy produkt jest inny, tak każdy sklep internetowy powinien być idealnie dopasowany do Twojego Klienta.

Tworząc sklepy internetowe maksymalizujemy współczynniki konwersji, zamieniając odwiedzających w kupujących. Twoja wizja jest fundamentem, tak więc zanim rozpoczniemy prace nad projektem solidnie przygotowujemy się upewniając że Twoja wizja jest jasna.

Skontaktuj się z nami i umów się na bezłatną konsultację.
Tel: 690 605 841

tech
batycki4

MARKA

BATYCKI

Dla właściciela marki BATYCKI, wdrożyliśmy rozbudowany sklep internetowy oparty o system Prestashop.

Projekt zrealizowaliśmy kompleksowo tj. od analizy potrzeb różnych działów i zebranie wymagań projektowych po makiety graficzne, makiety funkcjonalne, wdrożenie, szkolenia dla działów obsługi i logistyki i wsparcie powdrożeniowe.

https://sklep.batycki.pl/pl/

VENDETTA

WATCHES

Marka zegarków, której współtwórcą jest piłkarz Reprezentacji Polski - Sławomir Peszko, promowana m.in przez Annę Lewandowską.

Dla marki Vendetta Watches wdrożyliśmy sklep internetowy na systemie CMS Prestashop w oparciu o dostarczony projekt graficzny. W ramach zlecenia realizujemy dodatkowych 8 sklepów. Cztery z nich mają dodatkowe dwie wersje językowe.

https://www.vendettawatches.com/pl/

vendetta sklep
Czarko-wydarzenia

MIROSŁAW

CZARKO

WASIUTYCZ

Dla Mirosława Czarko Wasiutycz, który jest terapeutą Ustawień Systemowych wdrożyliśmy sklep internetowy umożliwiający zakup zarówno produktów wirtualnych takich jak e-booki i szkolenia online ale także sprzedaż i rezerwację biletów na wydarzenia.

Aby ułatwić Klientom sprzedaż biletów na wydarzenia zmodyfikowaliśmy moduł rezerwacji biletów przyspieszając jego działanie pięciokrotnie.

https://czarko.pl/

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 690-605-841

jakosc-zminiejszona

Pomorski Park Naukowo Technologiczny
Aleja Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
Tel: 690605841

Umów się na bezpłatną konsultację

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Imaggo . Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Imaggo w celu poinformowania mnie ofercie, w tym przesłanie tych informacji na podany adres komunikacji elektronicznej.*