Wdrożenie sklepu on-line dla Piekarni Rogalik - Imaggo
Krótko o kliencie

Piekarnia Rogalik to jedna z najbardziej rozpoznawanych piekarnio-cukierni w Gdyni.  Z powodzeniem działa na trójmiejskim rynku od 35 lat i posiada aż 8 punktów sprzedaży, gdzie można nie tylko kupić świeże pieczywo, ale również napić się kawy i zjeść przepyszne własnoręcznie przygotowywane kanapki.

Wyzwanie

Do czasu pandemii, Piekarnia Rogalik działała jedynie jako stacjonarny sklep z wypiekami. W związku ze znaczącym spadkiem liczby klientów, naszym wyzwaniem było znalezienie skutecznego sposobu na kontynuowanie sprzedaży w sieci oraz wprowadzenie automatyzacji procesu zamówień i produkcji.

Rozwiązanie

Po analizie rynku, potrzeb oraz konkurencji, w ciągu 4 dni mieliśmy gotowy mechanizm do wprowadzania produktów i zaczęliśmy prace nad wdrożeniem sklepu. Kilka dni później sklep był już gotowy na pierwsze zamówienia. Aby umożliwić optymalizację procesu produkcji i zamówień, sklep posiada zaawansowany system raportowania dziennego, funkcję autouzupełniania stanów magazynowych, a także kilka autorskich funkcji usprawniającychsprzedaż, jak np opcje dostępności produktów w wybrane dni tygodnia. Ponadto wdrożony został podział na dzielnice Trójmiasta i różniących się kosztów dostaw.

Efekt współpracy

Skala zakupów online dla tak nietypowego jak na internet produktu okazała się być bardzo duża. Klienci chętnie korzystają ze sklepu i zamawiają pieczywo, dzięki czemu obroty zostały utrzymane na podobnym poziomie jak przed pandemią. Teraz wystarczy kilka kliknięć, aby zamówić do domu ulubione pieczywo.

Wykorzystaj nasze doświadczenie

Porozmawiajmy o współpracy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Imaggo w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.