Strona internetowa dla dostawcy usług inwestycyjnych na rynku nieruchomości - 3QQ - Imaggo
wróć do WWW

Strona internetowa dla dostawcy usług inwestycyjnych na rynku nieruchomości - 3QQ

Krótko o kliencie

3QQ to spółka składająca się z 4 przedsiębiorców i 3 zespołów działających w 4 głównych ośrodkach miejskich: Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście oraz Łodzi. 3QQ pomaga bezpieczne i stabilne lokować oraz pomnażać majątek poprzez inwestycje w nieruchomości na wynajem.

Wyzwanie

Wraz ze wzrostem swojej działalności, Klient potrzebował nowej strony internetowej, która umacniałaby wizerunek firmy i jednocześnie realizowała potrzeby biznesowe. Jednym z kluczowych działań firmy jest budowanie świadomości marki, strona musiała w najwyższym stopniu odzwierciedlać wartości marki.

Rozwiązanie

Zdecydowaliśmy, że stworzymy dla Klienta stronę internetową opartą o system WordPress. Jednocześnie do etapu projektowania layoutu graficznego podeszliśmy w sposób warsztatowy, dając Klientowi dużą elastyczność i możliwość modyfikacji zaproponowanych układów. Strona koniecznie musiała być szybka, czytelna i pozbawiona zbędnych, rozpraszających elementów.

Efekt współpracy

Efektem współpracy było powstanie strony internetowej odzwierciedlającej potrzeby marki, zgodnej z jej komunikacją. Klient szczególnie zadowolony był z procesu realizacji, który składał się ze stopniowej pracy nad określonymi podstronami, dzięki czemu mógł dokładnie kontrolować, czy prace postepują zgodnie z jego założeniami. Efekt tak bardzo zadowolił Klienta, że nagrał on w formie filmu video, specjalną rekomendację naszych usług.

Opinia Klienta
  • Łukasz Goździuk Marketing Manager

    Nasza nowa strona ładuje się błyskawicznie. Wygląda świetnie na każdym urządzeniu. Co najważniejsze sposób w jaki została zaprojektowana daje nam ogromne możliwości rozbudowy, mimo swojej stosunkowo prostej konstrukcji. Polecam firmę Imaggo wszystkim, którzy szukają nie tylko zleceniobiorcy czy podwykonawcy ale przede wszystkim partnera, który pomoże zrozumieć potrzeby i stworzy coś co będzie dokładnym odzwierciedleniem tych potrzeb.

Wykorzystaj nasze doświadczenie

Porozmawiajmy o współpracy


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Imaggo w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.