Wzrost liczby unikalnych użytkowników na portalu internetowym Mamo Pracuj - Imaggo
wróć do WWW

Wzrost liczby unikalnych użytkowników na portalu internetowym Mamo Pracuj

Krótko o kliencie

Mamo Pracuj to fundacja prowadząca ogólnopolski portal mamopracuj.pl, której celem jest aktywne wspieranie kobiet szukających pracy, pozwalającej łączyć życie rodzinne z zawodowym. Portal co miesiąc odwiedza blisko 150 tys. unikalnych użytkowników.

Wyzwanie

Klient potrzebował wsparcia w rozwoju serwisu pod kątem developerskim, a także w zakresie optymalizacji serwisu pod kątem pozycjonowania oraz stałego wsparcia w utrzymaniu strony.

Rozwiązanie

Aby jak najdokładniej odpowiedzieć na potrzeby Klienta, na początku wykonaliśmy audyt serwisu i stworzyliśmy repozytorium kodu na potrzeby stabilności oraz bezpieczeństwa serwisu. Następnie przeprowadziliśmy audyt SEO, podczas którego zauważyliśmy, że dotychczas Klient nie korzystał z formatowania treści artykułów pod kątem pozycjonowania. Dokonaliśmy masowej edycji wszystkich nagłówków śródtekstowych w artykułach i nadaliśmy im odpowiedni nagłówek. Na koniec udostępniliśmy wszystkim redaktorom serwisu kurs o tematyce tworzenia i formatowania tekstu oraz przeprowadziliśmy dodatkowe szkolenie z formatowania treści pod kątem pozycjonowania.

Efekt współpracy

Dzięki masowej edycji artykułów, portal znacznie poprawił pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu, serwis jest stabilnie utrzymywany i rozwijany. W ramach stałej współpracy regularnie realizujemy kolejne projekty, dzięki czemu zapewniamy stały rozwój i bezpieczeństwo portalu.

Wykorzystaj nasze doświadczenie

Porozmawiajmy o współpracy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Imaggo w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.