Portal afiliacyjny o tematyce finansowej odwiedzany przez blisko 1 mln użytkowników - Imaggo
wróć do WWW

Lider wśród portali afiliacyjnych o tematyce finansowej - zadluzenia.com

Krótko o kliencie

Portal zadluzenia.com to jeden z największych portali afiliacyjnych w Polsce o tematyce finansowej. Posiada ponad 16.000 artykułów. Publikuje nawet do 15 artykułów dziennie.

Wyzwanie

Klient potrzebował wykonać rebranding marki, zaprojektować i wdrożyć nową wersję portalu oraz zmigrować artykuły i treści ze starego serwisu opartego o system Django CMS. Niezwykle istotnym wyzwaniem było wdrożenie portalu w taki sposób, aby nie utracić pozycji w Google, ponieważ większość ruchu serwisu pochodziła właśnie z wyników organicznych. Kolejnym istotnym aspektem było zoptymalizowanie serwisu pod kątem SEO i dostosowanie go do nowych wymogów Google po zmianie algorytmu (medical update).

Rozwiązanie

Rozwiązaniem było zaprojektowanie i wdrożenie nowej wersji portalu, w oparciu o system zarządzania WordPress. Wdrożenie składało się z etapów: makietowania, projektowania layoutu graficznego, kodowania, wdrożenia i migracji danych ze starego serwisu.

Efekt współpracy

Klient otrzymał nowy serwis, który był zaprojektowany w taki sposób, aby wspierać decyzje użytkowników. Serwis był bardzo wydajny i dobrze zoptymalizowany, czego dowodem był wynik 98/100 w Google Pagespeed Insights oraz ładowanie strony w 0,3 sekundy. Dzięki dodaniu wielu nowych elementów zoptymalizowanych pod SEO, serwis zwiększył ruch o blisko 30% na przestrzeni 3 kolejnych miesięcy. Serwis jest głównym narzędziem pracy redakcji składającej się z 10 redaktorów, którzy codziennie korzystają z niego tworząc artykuły.

Opinia Klienta
  • Kornel Siwiec Założyciel & Właściciel

    Z agencją Imaggo współpracujemy od blisko 3 lat. W tym czasie firma zrealizowała dla nas dwa duże portale informacyjne (około 700 000 unikalnych użytkowników miesięcznie). Największy atut współpracy to wzorowa komunikacja z osobami odpowiedzialnymi za projekt oraz terminowość, co jest rzadkością w branży. Pracownicy agencji mają również ogromne doświadczenie w kwestiach SEO - bezcenne przy tworzeniu stron internetowych. Dodatkowo Imaggo posiada w zespole grafików, ekspertów UX oraz Google Ads, dzięki czemu wszystkie usługi są koordynowane w jednym miejscu. Polecam każdemu, kto szuka właściwej firmy do rozwoju internetowego biznesu.

Wykorzystaj nasze doświadczenie

Porozmawiajmy o współpracy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Imaggo w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.