Nowoczesny sklep internetowy dla B.R.O.W.S brow bar - Imaggo
wróć do WWW

Nowoczesny sklep internetowy dla B.R.O.W.S brow bar

Krótko o kliencie

B.R.O.W.S brow bar to pierwszy w tego typu salon kosmetyczny w Krakowie. Specjalizuje się w stylizacji, modelowaniu, koloryzacji i tonowaniu brwi, a także w zabiegach wzmacniających rzęsy i brwi. Brow bar wyróżnia się nie tylko profesjonalnym i indywidualnym podejściem do potrzeb klienta, ale także korzystaniem z własnych kosmetyków.

Wyzwanie

W związku z zamknięciem salonu z powodu epidemii koronawirusa, naszym wyzwaniem było zaprojektowanie i wdrożenie intuicyjnego, prostego w obsłudze sklepu on-line z własną linią kosmetyków.

Rozwiązanie

Działania jak zawsze rozpoczęliśmy od wnikliwej analizy potrzeb właścicielki, wyglądu stron
i widoku produktów. Jedną z głównych potrzeb okazało się dodanie opcji dostaw, wygodnych płatności oraz dostosowanie do urządzeń mobilnych. Pierwszym krokiem do wdrożenia nowego sklepu, było przygotowanie projektów graficznych, spójnych z dotychczasowym wizerunkiem marki, które jednocześnie spełniały założenia i wymagania sklepu on-line. Przy wdrożeniu serwisu, uwzględniliśmy integrację dostaw z systemem inPost, a także możliwość live chat z kontem na Facebooku, tak aby obsługa klienta była jeszcze szybsza. Działania te zakończyły się szkoleniem z zarządzania systemem
i wprowadzania treści.

Efekt współpracy

Dzięki wprowadzonym zmianom, B.R.O.W.S brow bar funkcjonuje w sieci jako sklep on-line, a właścicielka może bez przeszkód sama nim zarządzać. Planowany jest rozwój kolejnych funkcjonalności m.in. o wdrożenie kart podarunkowych oraz systemu lojalnościowego.

Wykorzystaj nasze doświadczenie

Porozmawiajmy o współpracy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Imaggo w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.