Krótko o kliencie

Rogalik to jedna z najbardziej rozpoznawanych sieci piekarnio-cukierni w Trójmieście. Z powodzeniem działa na trójmiejskim rynku od 35 lat i posiada aż 8 punktów sprzedaży, gdzie można nie tylko kupić świeże pieczywo, ale również napić się kawy i zjeść przepyszne własnoręcznie przygotowywane kanapki.

Wyzwanie

W związku ze znaczącym spadkiem sprzedaży naszym wyzwaniem było stworzenie platformy sprzedaży w internecie oraz wdrożenie systemu wspierającego proces realizacji zamówień przez produkcję.

Rozwiązanie

Po analizie rynku, potrzeb oraz konkurencji, w ciągu 4 dni stworzyliśmy system do wprowadzania produktów. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy sklep internetowy w oparciu o platformę Wordpress Woocommerce. Aby umożliwić optymalizację procesu produkcji i realizacji zamówień, stworzyliśmy zaawansowany system raportowania dziennego, funkcję autouzupełniania stanów magazynowych, a także kilka funkcji usprawniających procesy sprzedaży, jak np. opcje dostępności produktów w wybrane dni tygodnia. Aby uniemożliwić zakup osobom spoza dzielnic Trójmiasta wdrożyliśmy ograniczenia możliwości zakupu oraz zróżnicowaliśmy się koszta dostaw względem dzielnicy.

Efekt współpracy

Skala zakupów online dla tak nietypowego jak na internet produktu okazała się być bardzo duża. Obroty firmy w czasie pandemii zostały utrzymane na podobnym poziomie jak przed pandemią.

Wykorzystaj nasze doświadczenie

Porozmawiajmy o współpracy