Pozyskanie nowych pracowników dla Stoczni Gdańsk - Imaggo
Krótko o kliencie

Stocznia Gdańska to największa polska stocznia, która znana jest nie tylko z budowy ponad 1000 statków pełnomorskich, ale także wydarzeń historycznych takich jak protesty w grudniu 1970, powstanie Solidarności czy podpisanie porozumień sierpniowych w 1980r. W ostatnim czasie przeprowadzono tu remonty i renowacje ponad 200 jednostek pływających, co przyczyniło się do bardzo szybkiego rozwoju stoczni i wzrostu zapotrzebowania na nowych pracowników.

Wyzwanie

Naszym głównym wyzwaniem była reklama rekrutacji i pozyskanie jak największej liczby CV oraz zgłoszeń od osób zainteresowanych pracą w stoczni.

Rozwiązanie

Działania dla tego klienta realizowaliśmy wspólnie z zaprzyjaźnioną agencją high5studio. Na potrzeby rekrutacji stworzyliśmy dedykowany landing page, przez który miały aplikować osoby zainteresowane pracą w stoczni. Warto zaznaczyć, że informacje dt rekrutacji, znajdowały się tylko na landing page’u, ponieważ przebudowa strony stoczni w tak krótkim czasie, nie była możliwa. Zadbaliśmy również o to, aby każdy kto usłyszał o tej ofercie pracy, bez problemu trafił na landing page lub otrzymał odpowiednią reklamę bannerową, przypominającą o trwającej rekrutacji. Dla kandydatów, którzy po wizycie na stronie nie zostawili swojego złoszenia, została przygotowana dedykowana kampania remarketingowa. Działania te były wspierane przez reklamę w trójmiejskiej rozgłośni radiowej.

Efekt współpracy

Dzięki tak wdrożonym procesom pozyskiwania zgłoszeń, w ciągu 1,5 miesiąca, do klienta zaaplikowało 300 osób, co stanowiło 153% założonej normy. Koszt pozyskania 1 CV był bardzo niski, a cała kampania została pozytywnie oceniona przez Zarząd Stoczni Gdańsk.

Wykorzystaj nasze doświadczenie

Porozmawiajmy o współpracy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Imaggo w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.