Generowanie zapytań ofertowych na zakup mieszkań dla dewelopera Moderna Holding - Imaggo
Krótko o kliencie

Moderna Holding to niekwestionowany lider wśród deweloperów specjalizujących się w inwestycjach klasy premium. Istnieje na rynku od 2009 roku i nieprzerwanie stawia na najbardziej pożądane adresy dla swoich luksusowych inwestycji zarówno w Trójmieście, jak i w Warszawie. W swoich realizacjach stawia na nowoczesność i funkcjonalność, przy jednoczesnych zachowaniu estetyki oraz szacunku dla historii miejsca i otoczenia. Przykładowe inwestycje Moderna Holding to: BALTIQ PLAZA, Bank Polski 1929 w Gdyni czy Złota Chmielna, Moderna Powiśle, Praska Moderna w Warszawie.

Wyzwanie

Naszym głównym wyzwaniem było pozyskanie zapytań ofertowych na zakup mieszkań w 5 inwestycjach deweloperskich: Front Park, Oliwski Park, Bank Polski, Praska Moderna, Powiśle oraz wsparcie sprzedaży ostatnich mieszkań w inwestycjach.

Rozwiązanie

Biorąc pod uwagę specyfikę branży nieruchomości, a także wymagający segment inwestycji premium, postanowiliśmy maksymalnie dopasować nasze działania do indywidualnych oczekiwań Klienta oraz jego potrzeb. Po przeprowadzeniu szczegółowego researchu rynku luksusowych nieruchomości, skupiliśmy się w naszych działaniach na KLIENCIE, a nie na PRODUKCIE, a do tematu podeszliśmy dwutorowo. Zastosowaliśmy w sieci wyszukiwania reklamę na konkurencję, czyli wyświetlanie inwestycji Moderna Holding jako alternatywę dla wyników zwracanych przez Google o podobnej lokalizacji lub w zbliżonej cenie. Ponadto bardzo szczegółowo określiliśmy naszą grupę docelową, dzięki czemu możliwe było dokładne targetowanie reklamy. Wdrożona przez nas kampania reklamowa w Google Ads opierała sią na niestandardowych grupach odbiorców, opracowanych na podstawie modeli zachowań osób zamożnych np. właściciele jachtów zlokalizowani po systemch rezerwacji miejsc w marinach czy sympatycy znanych marek zegarków.

Efekt współpracy

Zastosowane przez nas rozwiązania okazały sie kluczem sukcesu. Skuteczne targetowanie potencjalnych klientów przyniosło oczekiwany skutek w postaci pozyskanych leadów. Od tej pory, regularnie pozyskujemy zapytania ofertowe dla działów sprzedaży aktualnie prowadzonych inwestycji. Rozwinęliśmy współpracę z Moderna Holding o nowe kanały
i działania, a nasza współpraca trwa nieprzerwanie od 2018 roku.

Wykorzystaj nasze doświadczenie

Porozmawiajmy o współpracy


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Imaggo w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.