4-krotny wzrost liczby pacjentów dla kliniki medycznej Immuno Zdrowie - Imaggo
Krótko o kliencie

Immuno Zdrowie to pierwsza na Pomorzu klinika medyczna specjalizująca się w kompleksowym leczeniu chorób. Swoje działania skupia na chorobach endokrynnych oraz dermatologicznych, ale przyjmują tu również lekarze dietetycy, psychologowie, fizjoterapeuci czy osteopaci. Immuno Zdrowie wyróżnia się holistycznym podejściem
i kompleksowym leczeniem dolegliwości, a także stałymi konsyliami lekarskimi, dzięki czemu pracujący tam specjaliści nieustannie współpracują ze sobą, aby zapewnić najlepsze efekty leczenia.

Wyzwanie

Współpracę z Immuno Zdrowie rozpoczęliśmy od razu po powstaniu kliniki. Początkowo nie posiadała ona żadnej bazy klientów, a startowe budżety również były minimalne. Nasze zadanie polegało na pozyskaniupacjentów na rentowne zabiegi, ale także zbudowanie świadomości marki na trójmiejskim rynku.

Rozwiązanie

Po szczegółowym zapoznaniu się z branżą medyczną oraz najbliższą konkurencją, zaprojektowaliśmy, zbudowaliśmy oraz wdrożyliśmy stronę internetową, której celem było edukowanie w zakresie świadczonych usług dla pacjentów. Przygotowaliśmy dwie reklamy w sieci wyszukiwania Google, które konwertowały odbiorców na pacjentów. Po pierwszej reklamie osiągnęliśmy rentowność wizyt, a żywotność klienta pozyskanego przez AdWords była szacowana na 2,5 wizyty. Druga reklama w searchu była skierowana do osób zainteresowanych usuwaniem kurzajek. Aby wyróżnić się na tle konkurencji, stworzyliśmy 2 landing page. Na pierwszym znajdował się obszerny wywiad z lekarzem, który przeprowadzał zabieg zamrożenia kurzajek w Immuno Zdrowie wraz z pełną listą Q&A. Drugi landing page był formularzem, z jasnym CTA – umów wizytę, który jednocześnie kierował do artykułu i listy najczęstszych pytań. Tak stworzone rozwiązania, znacząco wpłynęły na długotrwale utrzymywane relacje z pacjentami.

Efekt współpracy

Dzięki opracowanemu procesowi stworzyliśmy stały kanał pozyskiwania leadów. Klient już w pierwszych miesiącach współpracy odnotował 4-krotny wzrost liczby pacjentów. Taki sam efekt naszych działań był zanotowany przy drugiej kampanii reklamowej w sieci wyszukiwania Google. Mamy przyjemność wspierać rozwój kliniki nieprzerwanie od dnia jej powstania i prowadzić kolejne kampanie.

Opinia Klienta
  • Sylwia Hofman-Bałdyga Centrum Medycznego Immuno Zdrowie"

    "Współpracujemy od początku istnienia naszego Centrum. Otrzymaliśmy pomoc kompleksowo – od postawienia i modyfikowania strony internetowej, poprzez doradztwo w strategii marketingowej, aż po konkretne kampanie Google Ads. Zawsze mogłyśmy liczyć na konkretne rady i sprawne działanie. Imaggo świetnie rozumie potrzeby małych firm, gdzie ważne jest bezpośrednie przełożenie działań marketingowych na wzrost klientów. Dzięki jednej ze stworzonych kampanii, nastąpił czterokrotny wzrost liczby pacjentów do jednego z naszych specjalistów. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę, Imaggo to prawdziwi profesjonaliści.

Wykorzystaj nasze doświadczenie

Porozmawiajmy o współpracy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Imaggo w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.