Krótko o kliencie

Immuno Zdrowie to pierwsza na Pomorzu klinika medyczna specjalizująca się w chorobach endokrynnych oraz dermatologicznych.

Wyzwanie

Klinika nie posiadała stałego wdrożonego procesu pozyskiwania nowych klientów z wykorzystaniem marketingu internetowego.

Rozwiązanie

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię reklamową w sieci reklamowej Google Ads skierowaną do osób zainteresowanych usuwaniem kurzajek. Na potrzeby kampanii zaprojektowaliśmy i zakodowaliśmy landing page.

Na landing page znajdował się obszerny wywiad w formacie video z lekarzem, który przeprowadzał zabieg zamrażania kurzajek oraz lista pytań i odpowiedzi w związku z zabiegiem. Na końcu landing page znajdował się formularz kontaktowy.

Efekt współpracy

Dzięki opracowanemu procesowi stworzyliśmy stały kanał pozyskiwania zapytań ofertowych.  Klienci, którzy skorzystali z zabiegu mieli okazję poznać Klinikę co przełożyło się na wzrost liczby klientów na inne usługi medyczne. Klinika Immuno Zdrowie w pierwszych 3 miesiącach od rozpoczęcia współpracy odnotowała 4-krotny wzrost liczby pacjentów.

Opinia Klienta
  • Sylwia Hofman-Bałdyga Centrum Medycznego Immuno Zdrowie"

    Współpracujemy od początku istnienia naszego Centrum. Otrzymaliśmy pomoc kompleksowo – od wdrożenia i modyfikowania strony internetowej, poprzez doradztwo w strategii marketingowej, aż po kampanie reklamowe. Zawsze mogłyśmy liczyć na konkretne rady i sprawne działanie. Dzięki jednej ze stworzonych kampanii, nastąpił czterokrotny wzrost liczby pacjentów do jednego z naszych specjalistów. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę, Imaggo to prawdziwi profesjonaliści.

Wykorzystaj nasze doświadczenie

Porozmawiajmy o współpracy