SEO - Imaggo SEO - Imaggo
wróć do E-marketing SEO

I JESTEŚ PIERWSZY. NATURALNIE

Mamy bogate doświadczenie w pozycjonowaniu, czyli przekonywaniu Google o tym, że to nasi klienci są pierwsi i najlepsi w swoich branżach. Dbamy szczególnie o to, aby nasze usługi pozycjonowania były mierzalne i opłacalne finansowo.

Jak Cię widzą…

97% użytkowników internetu w Polsce korzysta z wyszukiwarki Google. Dlatego obecność w tej wyszukiwarce to ważne źródło pozyskiwania klientów. Eksperci Imaggo zadbają o to, aby Państwa strona zajmowała najwyższe pozycje dla fraz, które charakteryzuje optymalna relacja korzyści do kosztów.

Optymalizacja zawartości strony to kluczowy czynnik procesu skutecznego pozycjonowania. Co to znaczy?Zawartość strony musi odpowiadać na pytania i potrzeby użytkowników. Jeśli robi to lepiej niż strony konkurencji, wówczas osiąga wysokie pozycje. Kluczem jest rozpoznanie realnych potrzeb użytkowników, oraz ich zachowań, czyli tego, w jaki sposób nazywają oraz poszukują usług i produktów, które zaspokoją ich potrzeby.

Optymalizacja kodu i pozyskiwanie linków

Linkowanie wewnętrzne, indeksacja, szybkość działania, opisy zdjęć, oraz mikroformaty do opisu treści to pierwsze elementy weryfikowane w czasie optymalizacji kodu. Proces optymalizacji kodu strony ma maksymalnie ułatwić robotom Google pobieranie i przetwarzanie strony, a użytkownikom na bezproblemowe poruszanie się po niej.

Konkursy, rekrutacje, opinie klientów, organizowane wydarzenia, nawiązywane alianse – to tylko niektóre ślady, które firmy pozostawiają w internecie. Dobrze przemyślany ślad to wartościowy link prowadzący do strony firmowej, który zwiększa jej potencjał i pozwala osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.