Lejki sprzedaży

Czy wiesz że 90% Twoich potencjalnych Klientów nie jest gotowych na zakup w momencie gdy wyświetla się im Twoja reklama? Aby zwiększyć skuteczność sprzedaży w internecie należy zbudować relację poprzez przekazanie wartości zanim zaproponujesz konkretną ofertę. Stworzymy dla Ciebie skuteczny lejek sprzedaży, który sprawi że Twój produkt/usługa trafi do odpowiedniego Klienta w odpowiednim czasie.

ikona kubka

Strategia

Opracujemy skuteczną strategię sprzedaży Twoich produktów/usług w internecie dopasowaną do specyfiki Twojej branży.

Świadomość

Zanim odbiorca Twojej komunikacji podejmie działanie, dobrze żeby kojarzył Twoją firmę. Zwiększymy świadomość Twojej marki.

Zainteresowanie

Zainteresowane Twoich odbiorców to podstawa sukcesu Twojej komunikacji. Stworzymy dla Twojej firmy takie treści, które wzbudzą pożądanie...

Decyzja

Gdy już Twój odbiorca będzie na tyle zaangażowany w relację, że wręcz będzie pragnął zostać Twoim Klientem wtedy należy przedstawić mu skuteczną ofertę. 

Zakup

Zakupy w internecie mają charakter impulsywny i emocjonalny. Zwiększymy Twoją swoją sprzedaż wykorzystując tą wiedzę i korzystając z różnego rodzaju narzędzi.

Zaangażowanie

Nabędziemy atencję Twoich odbiorców i zbudujemy wśród nich fanów i Klientów. Stworzymy wartość dla Twojego Klienta, dzięki której pokocha on Twoją markę i będzie aktywnie uczestniczył w komunikacji.

Gotowy dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać bezpłatną wycenę Twojego projektu.

Najczęściej zadawane pytania:

ikona lejka tworzonego w imaggo w gdyni

Jaki jest czas realizacji lejka sprzedaży?

Wszystko zależy od opracowanej strategii, specyfiki firmy i założeń. Jesteśmy w stanie określić czas realizacji dopiero po zapoznaniu się z Twoją firmą.

Jaki jest koszt wdrożenia lejka sprzedaży?

Koszt zależy od długości lejka oraz od całego procesu. Może się wahać od 400 zł do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Czym jest lejek sprzedaży?

To automatyzacja procesu sprzedaży online. Idealny lejek będzie działał jak handlowiec, który wypuszczony będzie sprzedawał dla Ciebie Twoje usługi i produkty.