Google Ads - Imaggo Google Ads - Imaggo
wróć do E-marketing Google Ads

GDY REKLAMA ODPOWIADA NA ZAINTERESOWANIE

Google stworzyło bardzo funkcjonalną sieć reklamową. Pozwala dotrzeć różnymi kanałami i na różne sposoby do osób zainteresowanych danym produktem, czy usługą.

Zawsze, gdy Cię potrzebują

Skonfigurowana przez ekspertów Imaggo kampania Google Ads zapewnia optymalny kontakt Twojego klienta z Twoją marką, produktami i usługami.

Reklama wyświetlana w momencie, gdy klient sam szuka oferty to jedna z najskuteczniejszych form promocji. Odpowiada na zainteresowanie i zaspakaja potrzebę dokładnie wtedy, gdy użytkownik jest zainteresowany i skupiony na oferowanym rozwiązaniu.

Czy klienci konkurencji już Cię znają?

Reklama graficzna, animowana, video czy reklama w poczcie Gmail to najnowsza i równocześnie bardzo skuteczna forma kampanii reklamowej. Kierujemy ją do osób, które odwiedzają strony Twojej konkurencji,  ale to tylko kawałek całej układanki. Możemy także docierać do Twoich potencjalnych klientów wyszukując ich po lokalizacji, zainteresowaniach, czy frazach, które wpisują w wyszukiwarkę. Wszystko po to, aby docierać do tych, którzy rzeczywiście potrzebują Twojego rozwiązania.

Stałą ekspozycję klientów na Twoją markę zapewniają kampanie brandingowe. Rozliczane są w module pay per click, czyli za kliknięcie. Co to oznacza? Jedną z najtańszych form skutecznej promocji – ekspozycja na brand buduje znajomość marki, ale nie zachęca do kliknięć. A Ty przecież płacisz per click…