Facebook Ads - Imaggo Facebook Ads - Imaggo
wróć do E-marketing Facebook Ads

CZY ŚWIAT JUŻ WIE, ŻE MOŻESZ ROZWIĄZAĆ JEGO PROBLEMY?

Facebook zbiera różne informacje: o zainteresowaniach, pracy zawodowej, czy ważnych momentach życia. Potrafimy skorzystać z tej wiedzy w taki sposób, aby Twoje rozwiązanie pojawiło się dokładnie w momencie, w którym klient go potrzebuje, zanim klient zacznie szukać go u konkurencji.

Kreuj potrzeby w precyzyjnie określonej grupie

“Kreowanie potrzeb” to trafny opis możliwości reklam Facebooka. Dzięki informacjom udostępnianym przez każdego użytkownika portalu – docieramy do tych osób, które mogą potrzebować Twojego rozwiązania. Nawet jeżeli same jeszcze nie zdążyły o tym pomyśleć!

Oferujesz niezapomniane, romantyczne weekendy? Dotrzyj do osób, które za miesiąc świętują swoją rocznicę! Twoja oferta ułatwi życie drobnemu przedsiębiorcy? Świetnie! Pokaż swój pomysł właścicielom małych firm! Sprzedajesz pomoce naukowe dla dzieci? Zapewne zainteresowane nimi będą mamy w określonej grupie wiekowej! Przykłady możemy mnożyć. To co je łączy to możliwości Facebooka pozwalające na dokładne określenie grupy docelowej i w konsekwencji pozyskanie nowych klientów.