STRATEGIA &

E-MARKETING

Wróć do oferty

Czy wiesz że 90% Twoich potencjalnych Klientów nie jest gotowych na zakup w momencie gdy wyświetla się im Twoja reklama? Aby zwiększyć skuteczność sprzedaży w internecie należy zbudować relację poprzez przekazanie wartości zanim zaproponujesz konkretną ofertę. Inwestuj świadomie w marketing internetowy współpracując z nami.

wiedza

Strategia

Opracujemy skuteczną strategię sprzedaży Twoich produktów/usług w internecie dopasowaną do specyfiki Twojej branży.

Świadomość

Zanim odbiorca Twojej komunikacji podejmie działanie, dobrze żeby kojarzył Twoją firmę. Zwiększymy świadomość Twojej marki.

Zainteresowanie

Zainteresowane Twoich odbiorców to podstawa sukcesu Twojej komunikacji. Stworzymy dla Twojej firmy takie treści, które wzbudzą pożądanie...

Decyzja

Gdy już Twój odbiorca będzie na tyle zaangażowany w relację, że wręcz będzie pragnął zostać Twoim Klientem wtedy należy przedstawić mu skuteczną ofertę. 

Zakup

Zakupy w internecie mają charakter impulsywny i emocjonalny. Zwiększymy Twoją swoją sprzedaż wykorzystując tą wiedzę i korzystając z różnego rodzaju narzędzi.

Zaangażowanie

Nabędziemy atencję Twoich odbiorców i zbudujemy wśród nich fanów i Klientów. Stworzymy wartość dla Twojego Klienta, dzięki której pokocha on Twoją markę i będzie aktywnie uczestniczył w komunikacji.

Gotowy dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać bezpłatną wycenę Twojego projektu.

ikona lejka tworzonego w imaggo w gdyni

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Imaggo Paulina Frączkowska. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Imaggo Paulina Frączkowska w celu poinformowania mnie ofercie, w tym przesłanie tych informacji na podany adres komunikacji elektronicznej.*